SFFsg 4001 Performance με ράφια Εργαστηριακός καταψύκτης με στατική ψύξη
![](/media/global/img/layout/loading.gif)
![](/external/products/product-related-entity-assets/f580e9b6-a849-4467-bf48-0651fab02dda/IMG_40x40/liebherr-CFSTT24_SmartFrost.jpg)
SmartFrost
![](/external/products/product-related-entity-assets/9d56d6eb-f43e-401b-aaf7-8504a1d1270c/IMG_150x150/liebherr-CFSTT24_SmartFrost.jpg)
Όταν δεν υπάρχει πάγος, δεν χρειάζεται απόψυξη: Το σύστημα SmartFrost μειώνει σημαντικά τη συσσώρευση πάγου στο εσωτερικό και στα αποθηκευμένα προϊόντα. Απαιτείται λιγότερο συχνά απόψυξη – και όταν είναι απαραίτητη, γίνεται πανεύκολα χάρη στα λεία εσωτερικά τοιχώματα που καθαρίζονται εύκολα. Ενσωματωμένος εξατμιστής στη μόνωση αφρού που εξασφαλίζει υψηλά επίπεδα ενεργειακής απόδοσης καθώς και ομοιόμορφη ψύξη.